📣Повідомлення про проведення загальних зборів ОСББ «ЖК Фаворит» “07” липня 2020 року

Шановні власники квартир та нежитлових приміщень ОСББ «ЖК Фаворит»!

Повідомляємо Вам про те, що “07” липня 2020 року о 18:00 відбудуться загальні збори ОСББ «ЖК Фаворит»,  що розташований за адресою: м. Одеса, вул. Артилерійська, будинок 4-В.

Місце  проведення  зборів  –  м. Одеса, вул. Артилерійська, будинок 4-В, офіс 3.

Загальні збори будут проводитись згідно карантинних обмежень: У приміщення офісу буде допускатися не більше 10 осіб одночасно. Голосування відбуватиметься протягом наступних 15 днів методом письмового опитування.

Збори проводяться з ініціативи правління ОСББ «ЖК Фаворит».

Проект порядку денного (питання, що виносяться на голосування):

 1. Про обрання Голови та Секретаря загальних зборів.
 2. Звіт Правління за 2019 рік та перше півріччя 2020 року.
 3. Про затвердження проекту правил проживання в ЖК «Фаворит»* основою яких являється:
  • заборона стоянки автомобілів у внутрішній частині двору, з метою створення простору вільного для дітей та інших пішоходів, а також вільного під’їзду екстрених служб, служб таксі;
  • затвердження концепції закритого двору що передбачає закриття території комплексу для посторонніх осіб та автотранспорту.
 1. Прийняття рішення про установку шлагбауму, та/або воріт, і централізованої системи контролю доступу для забезпечення реалізації 3 пункту.
 2. Для можливості укладання індивідуальних договорів з “Інфоксводоканалом” в майбутньому, нам необхідно прийняти рішення з питання в наступному вигляді: “Про припинення повноважень ОСББ «ЖК ФАВОРИТ» в якості колективного замовника послуг з водопостачання та водовідведення та укладення індивідуальних договорів з водопостачання та водовідведення кожним співвласником багатоквартирного будинку ОСББ «ЖК ФАВОРИТ» з філією «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс» з 30.08.2020 р. Зобов’язати голову правління ОСББ «ЖК ФАВОРИТ» розірвати колективний договір про надання послуг з водопостачання та водовідведення  №10032 від 05.10.2016р. Зобов’язати кожного співвласника багатоквартирного будинку ОСББ «ЖК ФАВОРИТ» укласти з філією «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс» індивідуальний договір на послугу з  водопостачання та водовідведення на підставі Типового договору про надання послуг з постачання холодної води i водовідведення до 30.08.2020 р. А також зобов’язати голову правління ОСББ «ЖК ФАВОРИТ» укласти договір на послугу з  водопостачання та водовідведення на підставі Типового договору про надання послуг, постачання холодної води i водовідведення до 30.08.2020 р. для забезпечення виконання функції з утримання будинку та прибудинкової території ОСББ (на промивання внутрішньо будинкових систем водопостачання та опалення, на прибирання місць загального користування, на полив зелених насаджень та прибирання прибудинкових територій).”

 

Для власників Паркінгу!

Шановні власники паркінгу ОСББ «ЖК Фаворит»! Повідомляємо Вам про те, що “07” липня 2020 року о 18:00 відбудуться  загальні збори ОСББ «ЖК Фаворит»,  що розташований за адресою: м. Одеса, вул. Артилерійська, будинок 4-В. Місце  проведення  зборів  –  м. Одеса, вул. Артилерійська, будинок 4-В офіс 3.

Збори проводяться з ініціативи правління ОСББ «ЖК Фаворит».

Проект порядку денного (питання, що виносяться на голосування):

 1. Про обрання Голови та Секретаря загальних зборів.
 2. Про затвердження правил користування підземною стоянкою у ЖК Фаворит*.

Запрошуємо Вас взяти участь в чергових загальних зборах. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу власника.

Отримати інформацію та  ознайомитися з документами, пов’язаними з порядком денним Зборів, можна звернувшись до менеджера-управителя, за адресою: м. Одеса, вул. Артилерійська, буд. 4-В, офіс № 3 у робочі дні з 08 годин 00 хвилин до 16 годин 30 хвилин. Телефон для довідок (098) 506-35-03.

* Ви можете ознаймитись з проектами Правил проживання та Правил користування підземною стоянкою в ЖК “Фаворит” за посиланням domfavorit.od.ua/rules

📣Повідомлення про проведення загальних зборів ОСББ «ЖК Фаворит» “07” липня 2020 року: 2 комментария

 1. Предлагаю ещё одну тему на обсуждение: закатать и сделать нормальную (Ровную, без узоров и выемок) пешеходную дорожку возле нового шлагбаума, при выезде на улицу Краснова.

 2. С водой – отличная идея индивидуальных договоров, ещё бы так со светом сделать.
  Хочу платить в приложении Герц, как и делаю с другой недвижимостью – это удобно и комфортно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *