Черновик правил пользования подземным паркингом

Правила користування підземною стоянкою ЖК «Фаворит»

Правила користування підземною стоянкою «паркінгом»

 1. Пропускний контроль в паркінг здійснюється черговим по паркінгу, автоматичною системою контролю доступу (електронна ідентифікаційна мітка), особистим пультом дистанційного управляння.
 2. Користування паркінгом дозволено особам які володіють парко-місцем чи займають парко-місце на умовах оренди у власника парко-місця.
 3. Знаходитися в паркінгу мають право:

А) особи які володіють парко-місцем чи займають парко-місце на умовах оренди у власника парко-місця.

Б) Персонал який обслуговує житловий комплекс.

В) Інші особи в супроводі власника чи орендаря парко-місця.

Г) Діти до 16 років в присутності батьків.

Д) Аварійні чи контролюючі служби в супроводі чергового по паркінгу.

 1. Швидкість руху в паркінгу 10км./год.
 2. Місце стоянки автомобіля позначено порядковим номером парко-місця, розміткою яка збігається з технічним паспортом.
 3. Рух транспорту дозволено з увімкненим ближнім світлом фар.

Правила надання пропуску на територію паркінгу

 1. Власник автомобіля (парко-місця чи орендар) з письмовою заявою звертається до управителя житлового комплексу з проханням придбати електронну ідентифікаційну мітку системи автоматичного відкриття/закривання воріт в паркінг. Та електронні ідентифікаційні мітки системи контролю доступу для пішохідного допуску.
 2. Відновлення електронної ідентифікаційної мітки для системи контролю доступу виконується за заявою власника паркомісця.
 3. Надати контактний номер телефону який доступний цілодобово.
 4. Письмова згода на виконання даних правил.
 5. Документ що посвідчує особу, технічний паспорт автомобіля, копію документу який засвідчує право власності на парко-місце, договір оренди, чи лист власника парко-місця.
 6. Якщо парко-місце дозволяє розташувати 1 автомобіль. Користувач парко-місцем не може отримати більше однієї ідентифікаційної мітки для доступу.

Особливості допуску в паркінг

 1. В базу даних системи контролю доступу вносяться дані про автомобіль, у випадку якщо дані про автомобіль який в’їжджає в паркінг не збігаються з базою даних – така електронна ідентифікаційна мітка може бути анульована а доступ до паркінгу припинений до з’ясування обставин.
 2. Автомобіль який відсутній в базі даних, тимчасово, може бути, не допущений у паркінг.

Обов’язки та права власника чи орендаря парко-місця.

 1. Виконувати дані правила користування паркінгом.
 2. Вносити щомісячну оплату на утримання паркінгу.
 3. Утримувати парко-місце в належному порядку, не захаращувати непотребом, сміттям.
 4. Не палити та дотримуватися правил пожежної безпеки. Не залишати легкозаймистих предметів (папір, порожню тару, дерево тощо). Розприскувати легкозаймисті аерозолі, тощо.
 5. Експлуатувати парко-місце за його призначенням, та не здійснювати підприємницьку діяльність.
 6. Проводити будівельні роботи та зводити стіни, перегородки, інші конструкції не передбачувані технічною документацією будинку.
 7. Стоянка автомобіля поза розміткою парко-місця, тобто на місцях проїзду чи маневрування категорично заборонена. (стоянка двох автомобілів на площі яка не дозволяє розмістити двох чи більше автомобілів згідно технічного паспорта чи розмітки)
 8. Стоянка на «чужому» місці заборонена.
 9. Власник чи орендар має право вимагати своєчасного прибирання території, забезпечення освітлення, охорони, цілодобового доступу, швидкого усунення аварійних ситуацій пов’язаних з конструкцією будинку.
 10. Власник чи орендар має право подати заяву на розміщення електролічильника для зарядки автомобіля та зобов’язаний своєчасно оплачувати використану електроенергію.
 11. Майно яке знаходиться поза зоною виділеного парко-місця являється нічийним. Якщо власник такого майна самостійно його не прибере, воно може бути викинуте на сміття. Чи переміщене на зберігання в інше місце.
 12. На території паркінгу заборонено курити та розпивати алкогольні напої.

Черновик правил пользования подземным паркингом: 5 комментариев

 1. п.20, возможно опечатка, так пунк имеет разрешительный характер.
  п.22 дополнить “без разрешения собственника”.

 2. Пункт 12 – а если у владельца паркоместа 2 автомобиля, все равно только одна метка для одного автомобиля?

  1. Исключение, в базу можно добавить два автомобиля. Но в случае нарушения, тобиш парковка двух авто на площади паркинга который этого не позволяет, могут быть аннулированы оба чипа.

 3. Очень волнует контроль пункту 18 Обязанностей и прав собственника. Давно наблюдаю, как на паркоместе #80 собственник организовал ремонтную мастерскую. Меня беспокоит запах краски и аэрозолей (сохраняющийся в салоне моего авто даже на утро следующего дня), а также курение. Считаю, это является вопиющим нарушением всех норм пожарной безопасности. С охраной общалась- разводят руками

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *